Grupy regionalne

V Pomorski Kongres Project Management

Pomorska Grupa Regionalna serdecznie zaprasza do udziału w V Pomorskim Kongresie Project Management pod nazwą Oko Kompetencji PM-a – Projekty dla Pomorza.

Kongres odbędzie się 16 marca 2016 r., w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni:

Al. Zwycięstwa 96/98, 81–451 Gdynia.

Promocja IPMA-Student / Uniwersytet Szczeciński

W dniu 6 listopada 2015 w programie "Galaktyka Pomerania" wystąpiła dr Joanna Rzempała oraz dr Rafał Szymański, pracownicy naukowi Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Tematem spotkania była współpraca Uczelni z International Project Management Association Polska, która opiera się na budowaniu relacji między nauką a biznesem w zakresie zarządzania projektami.

Warsztaty w Pobierowie

Już drugi rok z rzędu członkowie Grup Regionalnych IPMA Polska spotkali się w ośrodku szkoleniowym Uniwersytetu Szczecińskiego w nadmorskim Pobierowie na Seminarium Zarządzania Projektami, które odbyło się 17-19 października 2014 r. Gospodarzem i organizatorem tegorocznego spotkania – podobnie jak w zeszłym roku - była Zachodniopomorska Grupa Regionalna, która przybyła na warsztaty pod kierownictwem Dziekana Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego prof. Piotra Niedzielskiego.

Konkurs na Najaktywniejszą Grupę Regionalną 2013 rozstrzygnięty!

Wraz z końcem roku 2013, zakończył się konkurs na Najaktywniejszą Grupę Regionalną IPMA Polska.

Pragniemy poinformować, że tegorocznym zwycięzcą w konkursie została Pomorska Grupa Regionalna, która zgromadziła 1912 punktów za wszystkie aktywności GR. Przewodniczącą Pomorskiej Grupy Regionalnej jest pani Grażyna Stefaniszek.

Poniżej znajdują się Grupy, które zajęły kolejne miejsca w Konkursie 2013:

IPMA Polska na XI Bałtyckim Festiwalu Nauki

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić członków i sympatyków Stowarzyszenia IPMA Polska do udziału w cyklu ciekawych wydarzeń organizowanych w ramach XI Bałtyckiego Festiwalu Nauki.
Bałtycki Festiwal Nauki jest imprezą popularnonaukową realizowana wspólnie przez przeznaczoną dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek i wykształcenie. Trzeba jedynie zabrać ze sobą ciekawość świata i chęć poznania różnych tajemnic i zagadek nauki.

II Konferencja Naukowo-Techniczna PROGRAMY, PROJEKTY, PROCESY

Serdecznie zapraszamy na konferencję PROGRAMY, PROJEKTY, PROCESY, organizowaną przy udziale Pomorskiej Grupy Regionalnej Stowarzyszenia IPMA Polska w randze PARTNERA. Konferencja Naukowo-Techniczna PROGRAMY, PROJEKTY, PROCESY skupia przedstawicieli świata nauki i praktyków gospodarczych zainteresowanych zarządzaniem, innowacjami i najlepszymi praktykami w realizacji programów, projektów i procesów.

Konkurs na najaktywniejszą Grupę Regionalną 2013

Wraz z końcem roku 2013, zakończył się konkurs na Najaktywniejszą Grupę Regionalną IPMA Polska.

Pragniemy poinformować, że tegorocznym zwycięzcą w konkursie została Pomorska Grupa Regionalna, która zgromadziła 1912 punktów za wszystkie aktywności GR. Przewodniczącą Pomorskiej Grupy Regionalnej jest pani Grażyna Stefaniszek.

Grupy Robocze – wymierny wpływ na rozwój IPMA Polska

W odpowiedzi na potrzeby naszych Członków została podjęta decyzja o utworzeniu czterech Grup Roboczych podczas spotkania Rad Grup Regionalnych z członkami Zarządu IPMA Polska, które odbyło się w dniu 27 września 2012 roku w Warszawie. Każdy z zespołów przy współpracy z Członkiem Zarządu będzie odpowiedzialny za wskazanie istotnych kierunków i celów rozwoju Stowarzyszenia w wybranym obszarze. Uczestnictwo w Grupie Roboczej daje możliwość większego zaangażowania się w działalność International Project Management Association Polska oraz czerpania większych korzyści z posiadania statusu Członka IPMA Polska.

Najaktywniejsza GR

Zakończył się Konkurs na Najaktywniejszą Grupę Regionalną SPMP!
Na podium pierwszej edycji kolnkursu stanęły:

  1. Mazowiecka Grupa Regionalna - przewodniczący GR - Krzysztof Krzyżanowski
  2. Pomorska Grupa Regionalna - przewodniczący GR - Sławomir Halbryt
  3. Dolnośląska Grupa Regionalna - przewodniczący GR - Bogumił T. Dałkowski

Gratulujemy Zwycięzcom!!!

Spotkanie Podkarpackiej GR 9.12.2010r.

W dniu 9 grudnia w gościnnych progach hotelu „U Kroczka” odbyło się kolejne w tym roku spotkanie Podkarpackiej Grupy Regionalnej SPMP. Tym razem głównym gościem i prelegentem spotkania był Pan Piotr Maksimczuk, który przedstawił kulisy zarządzania portfelem projektów. Prezentacja, której mottem przewodnim było „Jak wybrać dobry projekt” spotkała się z dużym zainteresowaniem obecnych na sali osób.

Drugim punktem spotkania był wybór nowego zarządu grupy. Po dwóch latach wspólnej pracy z Zarządem pożegnał się Pan Jacek Strojny.

Subskrybuje zawartość