Zachodniopomorska Grupa Regionalna


Relacja ze szkolenia imos CAD basic

W dniach 5-6 grudnia 2019 roku w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług Service Inter-Lab w Szczecinie odbyło się Szkolenie imos CAD basic. Projektowanie wspomagane komputerowo, CAD (ang. computer aided design) to zastosowanie sprzętu i oprogramowania komputerowego w projektowaniu technicznym.

Patronat nad szkoleniem sprawowała Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska.

Relacja ze spotkania w ramach cyklu Meet Project Managers

12 czerwca 2019 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach cyklu spotkań Meet Project Managers organizowanych przez Zachodniopomorską Grupę Regionalną IPMA, Katedrę Organizacji i Zarządzania WZiEU oraz KN Zarządzania Projektami „Project” odbyło ostatnie przedwakacyjne wydarzenie pt. „Ocena inwestycji jako proces strategiczny w organizacji”. 

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

06 czerwca 2019 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się ostatnie w semestrze letnim spotkanie z uczestnikami Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego.

Warsztaty edukacyjne „Tor wyścigowy” poprowadziła dr Joanna Rzempała - Członkini Zarządu IPMA Polska.

EUDowa społeczność poszerzyła swe grono o ponad 130 Absolwentów! Gratulujemy!

To już 5 lat programu edukacji ekonomicznej za nami!

 

Firma QVISTORP S.A. sponsorem spotkań Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej

Z przyjemnością informujemy, iż firma QVISTORP S.A. została sponosrem spotkań Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej.

Zapraszamy na kolejne spotkania Grupy!

  

 

DGS głównym sponsorem spotkań Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej

Miło nam poinformować, że firma DGS - Członek instytucjonalny IPMA Polska został głównym sponsorem spotkań Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania Grupy!

 

Kolejne spotkanie z cyklu Meet Project Managers za nami

25 marca 2019 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu Meet Project Managers "FRIS® jako narzędzie ułatwiające pracę i komunikację zespołu projektowego".

Wydarzenie poprowadziła Właścicielka firmy szkoleniowej Maja Kornel - trener zmiany osobistej, certyfikowany trener FRIS®, szkoleniowiec.

Relacja ze spotkania w ramach cyklu Meet Project Management

27 lutego 2019 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Meet Project Management”.

Wydarzenie poprowadziła trenerka Magdalena Długońska, która od 2010 związana jest z produkcją, początkowo mikroelektroniki i sprzętu medycznego, a obecnie rozdzielni elektrycznych do turbin wiatrowych na stanowisku Lean Program Manager.

Relacja ze spotkania w ramach cyklu Meet Project Managers

28 stycznia 2019 roku o godzinie 18:00 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu Meet Project Managers „Projekt Lifelong Learning”, które poprowadziła Pani Dorota Trynks - germanistka, trener efektywnego uczenia się, certyfikowany trener kadr systemu.  

Uczestnicy warsztatów zmierzyli się z edukacyjnymi mitami, oraz dowiedzieli się jak rozwijać motywację do nauki.

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na kolejne spotkania!

Wykorzystanie Lean Management w zarządzaniu zmianą w projektach

Czy wiesz, jak skutecznie wdrożyć zmianę i utrzymać jej działanie?
Czy wiesz, że koncepcja Lean może Ci w tym pomóc?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak poradzić sobie z wdrażaniem zmian w zarządzaniu projektami - Zachodnipomorska Grupa Regionalna zaprasza na najbliższe spotkanie Meet Project Managers.

Kiedy: 27 lutego 2019 roku, o godzinie 18.00

Spotkanie w ramach cyklu Meet Project Managers „Projekt Lifelong Learning”

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Meet Project Managers, które odbędzie się 28 stycznia 2019 roku o godzinie 18:00 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

Spotkanie poprowadzi Dorota Trynks - germanistka, trener efektywnego uczenia się, certyfikowany trener kadr systemu.

Zachodniopomorska Grupa Regionalna zagrała z WOŚP!

13 stycznia 2019 roku podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, uczestnicy Koła Naukowego KN: Katarzyna Warcholak, Pola Kołodziejczak, Kinga Janecka, Mateusz Juźwik, Oskar Dyrdał, pod opieką członkini Zarządu IPMA Polska dr Joanny Rzempała przeprowadzili warsztat dla dzieci pt. ”Marshmallow Challenge”.

Warsztat odbył się w miejskiej instytucji kultury - Teatrze Lalek „Pleciuga”.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za uczestnictwo!

 

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy - „Kreatywność i współpraca - To się opłaca”

06 grudnia 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się kolejne spotkanie z uczestnikami Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego.

Meet Project Managers - „Que Visca Project Compass!, czyli jak sprawnie zarządzać projektami w słonecznej Katalonii”

29 listopada 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach cyku spotkań Meet Project Managers organizowanych przez Zachodniopomorską Grupę Regionalna IPMA, Katedrę Organizacji i Zarządzania WZiEU oraz KN Zarządzania Projektami „Project” odbyło wydarzenie „Que Visca Project Compass!, czyli jak sprawnie zarządzać projektami w słonecznej Katalonii”.

Zachodniopomorska Grupa Regionalna zaprasza na warsztaty

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. „Que Visca Project Compass!, czyli jak sprawnie zarządzać projektami w słonecznej Katalonii”, które odbędą się 29 listopada 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (sala 010) o godzinie 18:00 w ramach cyklicznych spotkań MPM.

Relacja z zebrania Zachodnipomorskiej Grupy Regionalnej

12 października 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się zebranie Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej.

Egzamin IPMA-D na Uniwersytecie Szczecińskim

1 lipca 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, słuchacze studiów podyplomowych przystąpili do egzaminu IPMA-D. Zajęcia przygotowujące poprowadziła dr Joanna Rzempała - członkini Zarządu IPMA Polska oraz Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska. W egzaminie wzięło udział 8 osób osiągając średni wynik 105 pkt. na 140  pkt. możliwych. Serdecznie gratulujemy studentom oraz Kierownik Studiów Pani dr Joannie Rzempale.

Kolejny Egzamin IPMA-Student za nami!

30 czerwca 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego słuchacze studiów podyplomowych przystąpili do egzaminu IPMA Student. Każdy z uczestników osiągnął pozytywny wynik egzaminu. Zajęcia przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego poprowadziła dr Joanna Rzempała - członkini Zarządu IPMA Polska oraz Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska.

 

Tytuł Certified Senior Project Manager IPMA Level B dla Pani Joanny Rzempały

Miło nam poinformować, że 20 czerwca 2018 roku Pani dr Joanna Rzempała - Menedżer Programu IPMA-Student oraz członkini zarządu IPMA Polska - uzyskała tytuł Certified Senior Project Manager IPMA Level B

Rada Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska serdecznie gratuluje oraz życzy dalszych sukcesów w rozwoju zawodowym!

 

Targi Sprzętu i Zaopatrzenia na Uniwersytecie Szczecińskim

17 czerwca 2018 roku, w godzinach 10.00 – 14.00 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przy wsparciu członków Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska, odbyły się Targi Sprzętu i Zaopatrzenia zorganizowane przez Fundację Aktywnej Rehabilitacji. Fundacja od 30 lat pomaga osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich w powrocie do aktywnego życia. Jest ogólnopolską organizacją non-profit.

Subskrybuje zawartość