Łódzka Grupa Regionalna

XYZ

Relacja z łódzkiego „Festiwalu Myślenia Projektowego” – edycja 2018

W listopadzie 2018 roku odbyła się w Łodzi kolejna edycja „Festiwalu Myślenia Projektowego”, którego organizatorem było Województwo Łódzkie.

Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska, która uzyskała status partnera Festiwalu, przygotowała dla praktyków zarządzania projektami dwa wydarzenia: warsztaty – „Jak kreować wizerunek Project Managera?” oraz panel dyskusyjny „Sałatka z owocami morza. Zarządzanie projektami w podmiocie publicznym”.

Łódzka Grupa Regionalna zaprasza na panel dyskusyjny "Zarządzanie projektem w podmiocie publicznym " w ramach Festiwalu Myślenia Projektowego - edycja 2018

Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska, jako partner „Festiwalu Myślenia Projektowego” – edycja 2018, uprzejmie zaprasza na panel dyskusyjny „Sałatka z owocami morza. Zarządzanie projektami w podmiocie publicznym – lotnisku”, który odbędzie się w dniu 17.11.2018 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Kreuj swój wizerunek razem z Łódzką Grupą Regionalną i Wiktorią Czarnecką

Warsztat pn. „Kreowanie wizerunku project managera” z Łódzką Grupą Regionalną IPMA Polska i Wiktorią Czarnecką

Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w dniu 15 listopada 2018 roku (czwartek) o godz. 18.00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Jana Matejki 22/26, Łódź (darmowy parking pod Wydziałem) - sala 109, I piętro.

Łódzka Grupa Regionalna rozwiązała problemy przy użyciu "Open Space Technology"

W dniu 9 października 2018 roku, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, odbył się „Open Space”, którego moderatorem była Angelika Karbowa - członkini Rady Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska, testerka oprogramowania rozwijająca się pod względem zwinnego zarządzania projektami.

Open Space Technology z Łódzką Grupą Regionalną

Rozwiąż Swój Problem czyli Open Space Technology!    

Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza project managerów oraz sympatyków zarządzania projektami na otwarte warsztaty, które odbędą się w dniu 9 października 2018 r.

"Biznes przy kawie" z Łódzką Grupą Regionalną IPMA Polska

 Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne „Biznes przy kawie” organizowane przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, podczas którego przedstawione zostaną:

- korzyści płynące z udziału w projekcie dofinansowującym udział w szkoleniach i studiach podyplomowych dla firm z sektora MŚP: „Przepis na Rozwój” – w tym jego założenia i zasady uczestnictwa,

- historie sukcesu firm w nim uczestniczących,

Łódzka środa pod znakiem design thinking

W dniu 12 września 2018 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyły się kolejne warsztaty zorganizowane przez Łódzką Grupę Regionalną IPMA Polska.

Łódzka Grupa Regionalna zaprasza na bezpłatne warsztaty z "Design Thinking"!

Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska oraz Klientocentryczni serdecznie zapraszają na przygotowane specjalnie dla sympatyków zarządzania projektami bezpłatne warsztaty z Design Thinking!

Trzecie "spotkanie z projektem" w ramach Łódzkiej Grupy Regionalnej za nami!

W dniu 7 sierpnia 2018 r., na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, odbyło się kolejne spotkanie członków Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska oraz sympatyków zarządzania projektami w województwie łódzkim.

Zaproszenie na otwarte spotkanie Łódzkiej Grupy Regionalnej

Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska serdecznie zaprasza członków Stowarzyszenia, kierowników projektów, członków zespołów projektowych oraz sympatyków zarządzania projektami na seminarium, które odbędzie się w dniu 07.08.2018 r.

Podsumowanie spotkania Łódzkiej Grupy Regionalnej

W dniu 4 lipca 2018 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się II spotkanie seminaryjne Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA. W spotkaniu wzięło udział blisko 50 sympatyków zarządzania projektami, ponadto prowadzony był streaming za pośrednictwem kanału ŁGR na Facebook’u.

Studium Menedżerskie Zarządzanie Projektami z certyfikacją IPMA

Zarządzanie projektami jest podejściem w biznesie, które zwiększa efektywność pracy poprzez realizację założonych celów i skonstruowanych planów. To również narzędzie motywowania zespołów ludzkich do pracy poprzez przydzielanie zadań
i krótkie horyzonty czasowe ich realizacji. Łatwiejsza i skuteczniejsza kontrola realizacji projektu przyczynia się do uzyskania pozytywnych rezultatów w działalności gospodarczej.

Zaproszenie na spotkanie Łódzkiej Grupy Regionalnej

Bliskie spotkanie z ryzykiem!

4 lipca o godzinie 18.00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się drugie otwarte spotkanie Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska na które zapraszamy zarówno członków IPMA jak i sympatyków Zarządzania Projektami.

Agenda

 

18.00-18.45

Subskrybuje zawartość