IPMA Polska

Konferencja 2019

 

XXII Konferencja IPMA Polska 2019 

– relacja z wydarzenia


Działania IPMA Polska w okresie pandemii

Szanowni Członkowie IPMA Polska,

Witam Państwa serdecznie w tym trudnym czasie - czasie niepewności, ogromnych zmian i troski o zdrowie własne oraz swoich bliskich. Na naszych oczach pandemia wywołana przez koronawirusa zmienia świat jaki znaliśmy, ale miejmy nadzieję, że zmienia go tylko chwilowo. Obserwujemy heroiczną pracę służby zdrowia, poświęcenie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych. Włączamy się solidarnie w akcje pomocowe w formie wolontariatu, czy wsparcia udzielanego przez firmy duże i małe.

IPMA PMO Award III edycja

Konkurs IPMA PMO Award ustanowiony został jako formuła wyróżnień środowiskowych przyznawanych przez społeczność przedstawicieli PMO polskich firm i organizacji.

Celami wiodącymi konkursu są:

• promowanie szczególnych osiągnięć w przygotowywaniu organizacji do coraz sprawniejszej realizacji projektów i programów,

• docenienie wysiłków osób tworzących PMO,

• integracja środowiska PMO,

• wymiana najlepszych praktyk.

Studia podyplomowe na kierunku Project Manager na Politechnice Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła rekrutację na studia podyplomowe na kierunku Project Manager. Celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy, niezbędnej do zarządzania projektami oraz wdrażania orientacji projektowej organizacji. Uczestnicy poznają nowoczesne podejścia do zarządzania projektami, metody i techniki zarządzania projektami oraz organizacją zorientowaną projektowo.

IPMA Polska - praca biura w okresie noworocznym

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 31/12/2019 biuro IPMA Polska będzie nieczynne.

Relacja z XXII Konferencji IPMA Polska

Emocje związane z przebiegiem Konferencji jeszcze nie opadły. Otrzymujemy od Państwa liczne maile z podziękowaniami i wyrazami uznania, za które serdecznie dziękujemy! Jesteśmy gotowi do realizacji kolejnych wydarzeń ????
Zapraszamy do przeczytania relacji z XXII Konferencji IPMA Polska (tutaj)


Znamy zwycięzców konkursu IPMA PMO Award 2019!

Z ogromną radością prezentujemy wyniki II edycji konkursu IPMA PMO Award. Nagrody zostały przyznane przez społeczność przedstawicieli PMO polskich firm i organizacji. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Gali towarzyszącej XXII Konferencji IPMA Polska.

Serdecznie gratulujemy!


3,2,1 START!!! Ruszyły zapisy na XXII Konferencję IPMA Polska :)

Już dziś zarejestruj się na XXII Konferencję IPMA Polska.

Spotkanie klubu “IPMA dla PMO” - wyjątkowo otwarte dla wszystkich osób związanych z PMO!

Z dużą radością kierujemy do Państwa zaproszenie na otwarte spotkanie Klubu PMO, które odbędzie się w dniach 30-31 maja 2019 r. Tym razem gościł nas będzie Tauron Polska Energia - Zwycięzca pierwszej edycji konkursu IPMA PMO Award!

CERT IPMA Polska odebrała certyfikat walidacji ICB4

29 marca br. w Kopenhadze odbyło się spotkanie dla wszystkich Biur Certyfikacji IPMA. Certification System Panel (CSP) odbywa się dwa razy do roku i ma na celu rozwój certyfikacji oraz wymianę doświadczeń pomiędzy organizacjami. Podczas CSP IPMA prezentuje nowe produkty, statystyki dotyczące certyfikacji oraz wyniki walidacji.

Subskrybuje zawartość