Rozpoczynamy nabór projektów do PPEA 2018!

Nabór wniosków do nowej edycji konkursu na najlepiej zarządzany projekt rozpoczęty!

Jak co roku, zachęcamy Państwa do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award organizowanego przez Stowarzyszenie IPMA Polska. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Do konkursu mogą być zgłaszane różnego rodzaju projekty bez względu na ich rodzaj, wielkość, wartość czy czas trwania.

Zgłoszony projekt poddawany jest ocenie niezależnych ekspertów z dziedziny zarządzania projektami, którzy na koniec całego procesu przygotowują obszerny raport z oceny. Oceniany jest poziom osiągnięcia doskonałości w poszczególnych aspektach zarządzania projektem takich jak: ludzie i cele, procesy i zasoby oraz rezultaty. Asesorzy przywiązują duże znaczenie do stosowania dobrych praktyk w zarządzaniu projektem. Wielu aplikantów z ubiegłych lat właśnie na raport asesorów czekało najbardziej, żeby potwierdzić co w projekcie było realizowane bardzo dobrze a jakie są ewentualne obszary do dalszego doskonalenia.

Projekty oceniane są według Modelu Project Excellence. Standard ten podpowiada gdzie poszukiwać potencjału do dalszego doskonalenia praktyk projektowych w organizacji oraz jak wprowadzać usprawnienia, by osiągać możliwie najlepsze rezultaty. Więcej o modelu: http://old.ipma.pl/ppe-award/ipma-project-excellence-model

Finaliści PPEA za szczególnie cenne w procesie aplikowanie do konkursu wskazują wiele dobrych inspiracji w obszarze działań projektowych, ogólnopolską promocję oraz możliwość wyróżnienia zaangażowanych pracowników dzięki udziałowi w uroczystej gali rozdania nagród.

W poprzednich latach w gronie finalistów konkursu znalazły się m.in. takie przedsiębiorstwa i organizacje jak: Atlas Sp. z o.o., Bank Zachodni WBK, Elektrotim S.A., General Motors Sp. z o.o., KGHM Polska Miedź S.A., Kruk S.A., PKP PLK, PORR Polska Infrastructure, Sprint Sp. z o.o., Urząd Miejski Wrocławia.

Pokaż doskonałość w swoim projekcie i poddaj go ocenie niezależnych ekspertów, praktyków w zakresie zarządzania projektami!

 

Kontakt:

Wioletta Kastrau,

Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA Polska,

tel. 600 509 129

wioletta.kastrau@ipma.pl

 

 

ZałącznikWielkość
Ulotka_Zaproszenie_PPEA-2018_web_Results.pdf705.7 KB