Jaki projekt zyska miano najlepiej zarządzanego projektu w tym roku? Zapraszamy do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award 2018!

Dowiedzieliście się o projekcie, który został zakończony z sukcesem? A może sami właśnie zakończyliście realizację projektu, z którego jesteście dumni? Zachęcamy do zmierzenia się w konkursie na najlepiej zarządzany projekt i poddania projektu ocenie niezależnych ekspertów – praktyków zarządzania projektami. Asesorzy w raporcie z oceny identyfikują mocne strony projektu w celu ich docenienia, wdrożenia w organizacji i dalszego rozwijania, a także obszary do doskonalenia. Przywiązują również duże znaczenie do stosowania dobrych praktyk w zarządzaniu projektem.

Do konkursu mogą być zgłaszane zarówno projekty inwestycyjne jak i informatyczne, szkoleniowe, naukowo-badawcze czy też organizacyjne, bez względu na ich wielkość czy źródła finansowania.

W roku 2017 Finalistami konkursu byli: Bank Zachodni WBK S.A., Elektrotim S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Kruk S.A., Urząd Miejski Wrocławia. W poprzednich latach m.in. Atlas Sp. z o.o., General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o., PORR Polska Infrastructure S.A., PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., SPRINT S.A., Grupa Nowy Styl, Grupa Allegro, PL.2012 czy Orange Polska.

 

Zwycięzcy Konkursu ogłaszani są podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Warszawie w dniu
8 listopada 2018 r. przy okazji XXI Konferencji Zarządzania Projektami zatytułowanej „Rewolucja w zarządzaniu. Industry 4.0, Agile&Lean, Internet of Things”. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z Finalistami najlepszych polskich projektów.

www.konferencja.ipma.pl

 

Do 20 kwietnia 2018 r. należy wypełnić i przesłać wniosek aplikacyjny do konkursu.

Kontakt z Biurem IPMA Polska:

Wioletta Kastrau,

Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA Polska, 

tel. 600509129, wioletta.kastrau@ipma.pl

Więcej informacji o konkursie:

http://old.ipma.pl/ppe-award/o-nagrodzie