Gala Polish Project Excellence Award 2017 – relacja z wydarzenia.

 

Gala Polish Project Excellence Award to szczególnie uroczyste wydarzenie, podczas którego zostają ogłoszeni laureaci konkursu na najlepiej zarządzany projekt. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Ocena projektów zgłoszonych do Konkursu dokonywana jest z wykorzystaniem uznanego na świecie modelu Project Excellence.

 

Tegorocznej Gali towarzyszyła uroczysta, podniosła atmosfera. Otwarcia dokonał p. Grzegorz Dzwonnik – Członek Zarządu IPMA Polska odpowiedzialny m.in. za konkurs Polish Project Excellence Award.

 

Zanim nadszedł moment ogłoszenia Zwycięzców PPEA 2017, na scenie pojawiły się osoby, bez których konkurs by nie istniał. To Asesorzy PPEA, którzy poświęcając swój prywatny czas, intensywnie zaangażowali się w ocenę zgłoszonych do konkursu projektów. Grzegorz Dzwonnik wręczył dyplomy i wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia.

Następnie wymienione zostały trzy firmy - Finaliści w kategorii Projektów Organizacyjno-Informatycznych i wyemitowane filmy na temat zgłoszonych projektów. Koperty z wynikami otwierali przedstawiciele Jury oraz Laureaci poprzednich edycji konkursu. Brązowym Laureatem PPEA 2017 w kategorii Projekty Organizacyjno-Informatyczne został Bank Zachodni WBK Grupa Santander, Srebrnym Laureatem – firma KRUK S.A. a Zwycięzcą w tej kategorii - Urząd Miejski Wrocławia. Brawa i gratulacje nie milkły dłuższą chwilę. W kategorii Projekty Inwestycyjne Srebrnym Laureatem została firma Elektrotim S.A. a Zwycięzcą firma KGHM Polska Miedź S.A. Gratulujemy!!!

   

   

Wspólnemu zdjęciu wszystkich osób nagrodzonych tego wieczoru towarzyszyło ogromne wzruszenie i… wspaniałe konfetti!

 

Grzegorz Dzwonnik - Członek Zarządu IPMA Polska odpowiedzialny za Polish Project Excellence Award

"Jest czas pracy i jest czas świętowania. Tegoroczna uroczysta Gala PPEA 2017 z pewnością pozwoliła chociaż na chwilę o pracy zapomnieć. Tradycyjnie już jej punkt kulminacyjny stanowiło wręczenie wyróżnień dla laureatów konkursu na najlepiej zarządzany projekt w Polsce. Poziom konkursu, dzięki aplikantom i ich wyjątkowym projektom, od lat pozostaje bardzo wysoki. W zgodnej ocenie bardzo wielu osób, prezentowane osiągnięcia i wykorzystywane narzędzia stanowią dla innych bezcenne źródło inspiracji. Źródło tym wartościowsze, że wieczór ten jest także okazją do rozmów w życzliwej atmosferze, gdzie nikt nie uchyla się od odpowiedzi i od… uśmiechu :) Pozytywne emocje udzieliły się wszystkim. Stają się one stałym załącznikiem do oficjalnego programu tego niezwykłego wieczoru.

W imieniu organizatorów zapraszam serdecznie wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu, PPEA 2018, która właśnie na ubiegłotygodniowej Gali miała swoją inaugurację."

 

Organizatorem konferencji jest International Project Management Association Polska, stowarzyszenie certyfikujące kierowników projektów. IPMA Polska wspiera rozwój zarządzania projektami i zrzesza profesjonalistów z tej dziedziny.

 

Kontakt:

Wioletta Kastrau

Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA Polska

Tel. 600 509 129

e-mail: wioletta.kastrau@ipma.pl

old.ipma.pl