pm2pm Sp. z o.o.

Pm2pm to specjalistyczna firma szkoleniowo-doradcza, której celem jest wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania projektami w struktury przedsiębiorstw, działająca zgodnie ze standardami International Project Management Association. Firma działa zgodnie ze standardami International Project Management Association. Czerpie również najlepsze praktyki z innych uznanych na świecie metodyk zarządzania projektami, takich jak PMI®, Prince2® oraz Agile Project Management.
Tworzymy zespół ekspertów, ustawicznie kształcących się i podnoszących swoje kwalifikacje. W odpowiedzi na zmieniające się otoczenie zewnętrzne oraz potrzeby organizacji, ciągle aktualizujemy naszą ofertę.
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa w zakresie zarządzania projektem na każdym jego etapie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania w obszarze zarządzania projektami w szczególności: wdrożenia zarządzania projektami w organizacji oraz tworzenie Biur Zarządzania Projektami.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, tworząc od podstaw program działań ukierunkowanych na sukcesywny rozwój firmy i jej pracowników. Naszym atutem jest wysoka zdawalność egzaminu certyfikującego IPMA ®, otwierającego drogę do międzynarodowej kariery Project Managera. Praca z naszymi trenerami daje gwarancję podniesienia zawodowych kompetencji, umocnienia swojej pozycji w miejscu zatrudnienia oraz na rynku pracy. Wspólnymi siłami zapracujemy na Państwa pomyślność w biznesie.

Adres: 
ul. Wielopole 18b/03
31-072
Kraków
E-Mail kontaktowy: 
biuro@pm2pm.pl
Telefon kontaktowy: 
503168058