Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego


35 lat doświadczenia sprawia, że nasza oferta doceniana jest za interdyscyplinarność i najwyższą jakość świadczonych usług. W doradztwie stawiamy na wypracowanie funkcjonalnych i całościowych rozwiązań.

Szkoląc inspirujemy autorskimi programami. Praktyka pozwala nam umiejętnie dopasowywać międzynarodowe rozwiązania do polskiej kultury organizacji. Doświadczenie to przewidywanie jutra, dlatego już dziś tworzymy symulacje biznesowe, by nowocześnie wspierać w rozwoju naszych Partnerów.

Wspieranie Klientów w tak wielu obszarach, pozwoliło nam stać się ekspertem, który szeroko rozumie biznes. Pamiętamy również o społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym celu, 8 lat temu, powołaliśmy Fundację Edukacyjną ODiTK, która wspiera w rozwoju zarówno biznes, jak i dzieci, młodzież, rodziców i oświatę.

Grupa ODiTK to Ludzie, dla których PASJA w każdej dziedzinie życia jest niezwykle ważna. Nasz rok to 2700 dni szkoleniowo – doradczych dla blisko 550 firm.

Grupa ODiTK dostarcza rozwiązań w obszarach: szkolenia, doradztwo, coaching i symulacje biznesowe.

Zarządzanie Projektami w Grupie ODiTK to szeroki zakres usług – od badania dojrzałości projektowej, przez wdrożenia standardów PM w organizacjach i wsparcie wdrożeniowe, audyty, superwizje PM, Development Center dla PMów.. W naszej ofercie znajdują się akredytowane szkolenia w standardach: IPMA, PMI, PRINCE2, jak również z metod zwinnych.

https://www.facebook.com/GrupaODiTK?fref=ts

https://www.linkedin.com/company/grupa-oditk

https://www.youtube.com/channel/UCWaG-wdtDofr2MwM5fpmxaA

https://plus.google.com/+GrupaODiTKGda%C5%84sk/posts

Adres: 
ul. Jana Heweliusza 11
80-890
Gdańsk
Osoba kontaktowa: 
Agnieszka Graszewicz
E-Mail kontaktowy: 
agraszewicz@oditk.pl
Telefon kontaktowy: 
+48 58 326 24 51