Spotkanie wigilijne Śląskiej Grupy Regionalnej

Data: 
2016-12-16 17:00

Wszystkich członków i sympatyków Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska zapraszamy na tradycyjne spotkanie wigilijne. Tym razem bez wykładów i szkoleń, tylko networking.

Podczas spotkania osobom, które uczestniczyły w cyklu pięciu szkoleń organizowanym przez ŚGR IPMA Polska zostaną wręczone certyfikaty.

Spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2016 r. o godz. 17:00 w Pizzerii Radiola w Gliwicach, ul. Lubliniecka 45.

 

Relacja ze spotkania

Ostatnie w 2016 roku spotkanie ŚGR IPMA Polska tradycyjnie miało charakter bardziej spotkania towarzyskiego aniżeli warsztatów czy panelu dyskusyjnego. W miłej atmosferze, delektując się specjałem restauracji w której spotkanie się odbywało a więc pizzy, rozmawiano m.in. o działalności grupy w mijającym roku oraz nowych pomysłach na rok przyszły.

Pomimo luźnego charakteru spotkania, miało ono również część oficjalną – Przewodniczący Rady, Mateusz Witański, przypomniał, że po raz pierwszy w roku 2016, członkowie i sympatycy ŚGR mogli uczestniczyć w dwojakiego rodzaju spotkaniach: warsztatach/ szkoleniach, na które należało się wcześniej zarejestrować oraz otwartych dla wszystkich chętnych panelach eksperckich. Osobom, które uczestniczyły w 5 szkoleniach zostały wręczone certyfikaty.

Mijający rok to również promowanie działań ŚGR IPMA Polska poprzez udostępnianie informacji do prasy. W ciągu minionego roku ukazało się 5 artykułów. Ponadto członkowie Rady uczestniczyli w wielu wydarzeniach związanych z zarządzaniem projektami m.in. zorganizowanych przez Zarząd IPMA Polska jednodniowych warsztatach Balanced Scorecard, przygotowanej przez Koło Naukowe Solver konferencji PM Nights 2016, warsztatach grup regionalnych czy XIX Konferencji IPMA Polska.

Zakończenie części oficjalnej zbiegło się z podaniem zamówionych przez uczestników spotkania napojów i posiłków oraz było doskonałym momentem na rozpoczęcie swobodnych konwersacji i składanie życzeń świąteczno-noworocznych. Można tylko żałować, że następne spotkanie wigilijne dopiero za rok.