Spotkanie Śląskiej Grupy - Współpraca w zespole projektowym

Data: 
2018-03-27 18:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska. Tym razem będzie to spotkanie warsztatowe na temat Współpracy w zespole projektowym. Szkolenie zostanie przeprowadzone przy wykorzystaniu udostępnionych przez firmę Octigo Sp. z o.o. materiałów gry symulacyjnej Castra Romana.

Przenieś się w epokę starożytnego Rzymu i zbuduj obóz na terytorium barbarzyńców. Samodzielnie przeprowadź angażujące szkolenie dla swoich kolegów, współpracowników lub studentów. Dostarcz praktycznych kompetencji menadżerskich.

Castra Romana to symulacja ucząca pracy zespołowej, którą możesz samodzielnie pobrać, wydrukować i rozegrać ze swoim zespołem.


Castra Romana ilustruje, jak wzrasta efektywność pracy zespołu w projekcie, dzięki stosowaniu dobrych praktyk. Uczy planowania, kontroli odchyleń od planu, przewidywania ryzyk oraz grupowego podejmowania decyzji w sytuacji presji czasowej.

Zarejestruj się!

Spotkanie odbędzie się 27 marca 2018 r. o godz. 18:00 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej przy ulicy Roosevelta 26-28 w Zabrzu, budynek A, sala nr 15 (na przeciwko portierni).

Serdecznie zapraszamy!