Spotkanie Śląskiej Grupy - coroczne spotkanie wigilijne

Data: 
2017-12-15 17:30

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

zapraszamy wszystkich Członków oraz Sympatyków Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska na coroczne spotkanie WIGILIJNE, które odbędzie się 15 grudnia 2017 r. (piątek) o godzinie 17:30 w Restauracji Teatralna 12 (Katowice, ul. Teatralna 12).
Ze względu na kwestie organizacyjne prosimy o dokonanie rejestracji do dnia 12 grudnia 2017 r.

 
 
Zbliżający się koniec roku to doskonały moment do podsumowań, w tym również do podsumowania działalności Naszej Grupy. W trakcie spotkania wigilijnego poza miłą świąteczną atmosferą pragniemy spełnić obowiązek dokonania  wyborów nowej Rady Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska na dwuletnią kadencję.

Jeżeli chcą Państwo kandydować, wszystkich chętnych prosimy, aby w terminie do 12 grudnia 2017 r. zgłaszali swoje kandydatury na adres ipma.slask@gmail.com

Wybory zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującym regulaminem Grup Regionalnych w dwóch planowanych terminach. Pierwsze zebranie przewiduje się na godzinę 18:00, a drugie na 18:15.

Przypominamy, iż prawo do kandydowania i głosowania posiadają wyłącznie Członkowie Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska z opłaconą składką za bieżący rok. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w wyborach prosimy o przekazanie pisemnego upoważnienia innej osobie uprawnionej do głosowania.

Rada Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska