Spotkanie Śląskiej GR - Zarządzanie jakością w projekcie

Data: 
2020-02-26 18:00 - 20:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie ŚGR IPMA Polska, które odbędzie się 26 lutego 2020 roku o godz. 18.00 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Zabrze, Roosevelta 26 (tym razem wyjątkowo w środę!!!). Tematem spotkania będzie Zarządzanie jakością w projekcie.

Zarządzanie jakością w projekcie to zapewnienie, że dostarczane produkty projektu są zgodne z wymaganiami, a tym samym zapewniają osiągnięcie celu biznesowego. Istnieje wiele metod i narzędzi wspomagających zarządzanie jakością w projektach, a jednak wciąż ponad połowa projektów dostarcza mniejszą wartość biznesową niż ta oczekiwana. Podczas spotkania omówione zostanie podejście do zarządzania jakością w projekcie zarówno z punktu widzenia metodyk tradycyjnych (waterfall) jak i zwinnych (agile). Na podstawie przykładów spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, które metody i narzędzia zarządzania jakością sprawdzają się w praktyce.

Spotkanie poprowadzi dr Bogumiła Krzeszowska-Zakrzewska, certyfikowany Project Manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami biznesowymi, IT oraz naukowymi, autor publikacji z zakresu zarządzania projektami oraz zastosowania metod ilościowych w zarządzaniu projektami.
 

Serdecznie zapraszamy
Rada ŚGR IPMA Polska