IV Pomorski Kongres Project Management – „Projekty zmieniające obraz Pomorza”

Data: 
2014-10-07 09:00 - 22:00

Już 7 października o godzinie 9:30 w Centrum Konferencyjnym Olivia Sky Club w Olivia Business Centre odbędzie się IV Pomorski Kongres Project Management. Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z liderami Project Management z całego kraju i poznać najlepsze metody zarządzania projektami.

 

Pomorski Kongres to kolejna już odsłona wydarzenia „Oblicza Project Management” skupiająca się na zagadnieniach związanych z Zarządzaniem Projektami w różnych sektorach gospodarki. Temat przewodni spotkania to „Wyzwania w projektach a kompetencje zespołu projektowego”. Najlepsi praktycy Project Management opowiedzą o efektywnym zarządzaniu kompetencjami członków zespołu projektowego, a także pokażą, jak mierzyć się z nieoczekiwanymi sytuacjami kryzysowymi. Szczególną uwagę zwrócimy na szybkość dostosowywania się zespołu projektowego do dynamicznie zmieniającego się środowiska projektu, na tle wyzwań stawianych organizacjom działającym w regionie pomorskim.

 

W tegorocznej edycji wystąpią m. in.  Ryszard Trykosko – Prezes Zarządu Gdańskich Inwestycji Komunalnych, Grzegorz Dzwonnik – Członek Zarządu IPMA Polska, czy Joanna Gdaniec - Trener umiejętności miękkich oraz mówca motywacyjny. Prelegenci przestawią uczestnikom praktyczne zastosowania używanych narzędzi oraz umiejętności miękkich. Opowiedzą także o drodze, jaką trzeba przebyć, aby osiągnąć sukces w Zarządzaniu Projektami oraz spróbują odpowiedzieć na pytanie, jak wygląda potencjał człowieka i obszary przydziału zadań w zależności od jego kompetencji osobistych.

 

To regionalne wydarzenie jest idealną okazją na spotkanie wybitnych Ekspertów z dziedziny zarządzania projektami. Charakter konferencji, jakim jest cykl wykładów, dyskusji oraz warsztatów to niepowtarzalna szansa na zdobycie doświadczenia od najlepszych praktyków w kraju. – mówi Grażyna Stefaniszek, Przewodnicząca Pomorskiej Grupy Regionalnej IPMA.

 

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej www.2014.kongres-pm.pl. Znajduje się tam także aktualny program wydarzenia.

 

„Pomorski Kongres Project Management” to cykl spotkań organizowanych przez Pomorską Grupę Regionalną IPMA Polska wraz z PM IN TOUCH, którego ideą jest przybliżenie oraz wymiana doświadczeń związanych z Zarządzaniem Projektami.

Lokalizacja

Olivia Business Centre, gdańsk
Aleja Grunwaldzka 472
Gdansk
Poland

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.