Seminarium "Przywództwo w zarządzaniu projektami”

Serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane przez Małopolską IPMA Young Crew przy współpracy z Małopolską Grupą Regionalną.

Prowadzący: Karolina Jarocka

Tytuł prelekcji: "Przywództwo w zarządzaniu projektami”

Agenda:

  1. Moja historia – relacje a przywództwo
  2. Przywództwo, władza, autorytet
  3. 5 poziomów przywództwa
  4. Negatywne przywództwo
  5. Przywództwo a motywacja

Termin szkolenia: 12 października 2016 (środa) o godz. 17.45 - 20.00

Miejsce szkolenia: Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie (aula), ul. Westerplatte 11, Kraków

Warunki udziału: aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj. Udział w spotkaniu jest poświadczany dyplomem.

Zachęcamy do zapisów!

O prelegencie:

Karolina Jarocka – absolwentka dziennikarstwa i nauk politycznych, z zawodu project manager. Od lat jej zainteresowania oscylują wokół psychologii zarządzania projektami i efektywności pracy zespołowej. Przez blisko 6 lat zarządzała zintegrowanymi systemami e-commerce, jak również zaawansowanymi systemami dedykowanymi w branży IT. Obecnie kontynuuje swoją karierę w sektorze finansowym. Dziś jej najważniejszym projektem są ludzie i to na nich skupia się w swojej codziennej pracy.

Certyfikowany Project Manager PRINCE2 Practitioner oraz Scrum Master. Autorka wielu artykułów branżowych, a także bloga http://kjarocka.pl poświęconego perspektywie psychologicznej oraz inteligencji emocjonalnej w zarządzaniu projektami. Mentorka w ramach społeczności Lifetramp, skupiona wokół środowiska IT, w którym chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem (IPMA, PMI, Women in Technology). Trener zarządzania projektami oraz kompetencji miękkich w globalnym centrum szkoleniowym jednej z wiodących korporacji w branży IT, mentor, project coach.

LinkedIn: https://pl.linkedin.com/in/kjarocka