Webinarium: Jak działa IPMA Young Crew Poland?

Serdecznie zapraszamy na pierwsze takie wydarzenie organizowane przez IPMA Young Crew!

Webinarium odbędzie się 25 marca 2020 roku o godzinie 18.00!

Co to takiego?

Webinarium “Jak działa IPMA Young Crew Poland?” będzie dotyczyło głównie naszej organizacji zrzeszającej młode osoby zainteresowane tematyką zarządzania projektami, w której każdy znajdzie obszar na realizację swoich pasji!

W trakcie webinarium zostaną poruszone także kwestie dotyczące tego:

  • kim jesteśmy, do kogo kierujemy działania i czym dokładniej się zajmujemy,
  • jakie projekty udało nam się dotychczas zrealizować oraz w jaki sposób w zależności od ich specyfiki podchodziliśmy do ich realizacji,
  • dobre praktyki, którymi kierujemy się podczas projektów oraz jak wygląda rola przewodniczącego i z jakimi zmaganiami musi się borykać,
  • prezentacja korzyści z przystąpienia do naszej organizacji oraz czego wymagamy od przyszłych wolontariuszy.

Kto będzie prelegentem?

Małgorzata Zakrzewska - Przewodnicząca Rady IPMA Young Crew mająca duże doświadczenie w koordynowaniu projektów w organizacjach studenckich i pozarządowych. Ponadto pełniła także funkcję Prezesa Koła Naukowego Procesu Zarządzania i Koła Naukowego Analizy Danych oraz uczestniczyła w wielu międzynarodowych projektach IPMA Young Crew. Obecnie jest analitykiem realizującym się zawodowo i nieustannie zagłębiającym swoją wiedzę z dziedziny zarządzania projektami oraz kompetencji menedżerskich kierowników projektów!

Udział w wydarzeniu

Nie ma żadnych warunków ani ograniczeń! Udział w webinarium może wziąć każdy, a wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Liczba miejsc jest nieograniczona! Webinarium planowane jest na czas 45 minut - samych konkretów i praktycznej wiedzy na temat naszej organizacji oraz projektów, które udało nam się zrealizować a także tego co zrobić, aby zostać naszym wolontariuszem. Przewidujemy również 15 minut na pytania, które będzie można zadawać na czacie po zakończeniu prelekcji.

Jedyne czego wymagamy to dostępu do odpowiedniego sprzętu (telefonu, tabletu, laptopa) i, co najważniejsze, do Internetu!

Zapisz się na wydarzenie: https://forms.gle/D6W65nKearpcbMvx7

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1346917885516095/