Postery na Seminarium PM Edukacja 2019

Już od dawna wspominamy, że Seminarium PM Edukacja jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem w ciągu roku akademickiego ???? Jednak, stwierdziliśmy, że chcemy zaangażować studentów jeszcze bardziej!

Dlatego…

Od tego roku istnieje możliwość prezentacji własnego posteru, który będzie dotyczył jednego z trzech poniższych zakresów:
???? badań własnych związanych z tematyką zarządzania projektami,
???? analizy teoretycznej zagadnienia związanego z tematyką zarządzania projektami

oraz coś zupełnie nowego!
???? SPOSOBU PROWADZENIA PROJEKTU I KOMUNIKACJI W KOLE NAUKOWYM ????

Umożliwiamy przedstawienie własnego punktu widzenia na temat działania w kole naukowym, w którym jesteście! Czyli to kolejny dowód na to, że uznajemy koła naukowe za miejsce rozwoju, przełożenia teorii na praktykę i to właśnie przez studentów!

Co należy zrobić?
➡️ Do 25.10.2019 roku, do godziny 23:59 przygotować samodzielnie lub w grupie (maksymalnie 3 osobowej) i przesłać nam merytoryczny i czytelny poster (żeby Wam to ułatwić, przygotowaliśmy cenne wskazówki!), który odnosi się do jednego z trzech wyżej opisanych zakresów, na maila: promocja.student@ipma.pl
➡️ Cierpliwie czekać na wyniki weryfikacji posterów (nie ma czego się bać, chcemy mieć pewność, że nie ma na nich niechcianych i wulgarnych treści ), które otrzymacie do godziny 12:00, 28.10.2019 roku,
➡️ Potwierdzić chęć uczestnictwa w Seminarium PM Edukacja po otrzymaniu pozytywnego wyniku weryfikacji poprzez formularz, który Wam prześlemy 
➡️ Przyjść/przyjechać/przylecieć do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie z wydrukowanym posterem i zgłosić się do rejestracji posterów między 8:00, a 9:00, 06.11.2019 roku, a o resztę się nie martwcie - my zapewniamy Wam miejsce na prezentację!

A to wszystko praktycznie za darmo, ponieważ wstęp na PM Edukację jest całkowicie darmowy. Pamiętajcie, że oprócz możliwości poszerzenia sieci kontaktów, możecie zyskać cenne punkty za działalność naukową (wiemy, że to się liczy!).