Young Crew Akademia

IPMA Young Crew Poland to grupa członków IPMA Polska do 35 roku życia. Społeczność Young Crew tworzą młodzi pasjonaci zarządzania projektami, których celem jest nieustanny rozwój oraz pozyskiwanie i szerzenie kompetencji właściwych dla Project Managera.

Czym jest Young Crew Akademia? Jednym z projektów prowadzonych w ramach Young Crew jest YC Akademia, zainicjowana przez dwie Grupy YC w Polsce: Dolnośląską YC i Małopolską YC (w składzie Adrian Koładka, Joanna Antoniak, Konrad Kulig, Milena Sikora, Ewelina Szul).

YC Akademia to projekt, dzięki któremu uczestnicy stają się świadomi swojego potencjału zawodowego. Pomagają im w tym specjaliści z branż human resources, szkoleniowej oraz coachingu. Projekt powstał z myślą o aktywnych, pełnych motywacji młodych ludziach, aby zapewnić im wsparcie w obraniu właściwej ścieżki kariery.

W lutym tego roku rozpoczęła się pilotażowa edycja YC Akademii, prowadzona równolegle w Krakowie oraz we Wrocławiu. Uczestnicy wzięli udział w szkoleniach z podstaw zarządzania projektami, indywidualnych sesjach coachingowych oraz w spotkaniach ze specjalistami HR. Zdobytą wiedzę wykorzystują w pracy przy autorskich projektach, które realizują w ramach Akademii. Kompleksowo przygotowany program zapewnia uczestnikom zdobycie kluczowych umiejętności na rynku pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia aktualizowanej na bieżąco na facebooku strony projektu YC Akademia, a także strony IPMA Young Crew Poland.

Dowiedz się więcej o IPMA Polska i dołącz do naszej paczki w Young Crew!

old.ipma.pl