Young Crew

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Project Master 2017 !!!

Dnia 1. czerwca rozpoczęła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę magisterską, podyplomową oraz doktorską w dziedzinie zarządzania projektami Project Master 2017.

Rada YC

Podczas Walnego Zebrania Członków IPMA Young Crew, które miało miejsce 31 stycznia 2020 roku w Warszawie, odbyły się wybory nowej Rady IPMA Young Crew Polska na dwuletnią kadencję.

Małgorzata Zakrzewska

Przewodnicząca Rady IPMA Young Crew Polska

Zarządzanie przez granie - warsztaty Young Crew IPMA Polska i Kół Naukowych.

ZAPRASZAMY na Zarządzanie przez granie

- warsztaty Young Crew IPMA Polska i Kół Naukowych.

Young Crew IPMA Polska jako ogólnopolskie stowarzyszenie będące częścią międzynarodowej federacji stowarzyszeń zrzeszających profesjonalistów i sympatyków zarządzania projektami serdecznie zaprasza zainteresowane Koła Naukowe na darmowe warsztaty, mające na celu integrację, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie współpracy pomiędzy Young Crew, a Kołami Naukowymi.

Konkurs Project Master rozstrzygnięty!

W dniu 21.10.2015, w przeddzień XVIII Konferencji IPMA Polska, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, w budynku C przy ul. Madalińskiego 31/32 odbyło się Seminarium PM-Edukacja. Seminarium objęte zostało patronatem honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody w konkursie Project Master na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania projektami.

Project Master z Patronatem Honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

1 czerwca 2015 ruszyła kolejna edycja konkursu Project Master honorującego autorów najlepszej pracy magisterskiej i podyplomowej z dziedziny zarządzania projektami w danym roku akademickim. Z przyjemnością informujemy, iż Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Lena Kolarska-Bobińska, objęła patronatem honorowym X edycję konkursu.

Young Crew Akademia

IPMA Young Crew Poland to grupa członków IPMA Polska do 35 roku życia. Społeczność Young Crew tworzą młodzi pasjonaci zarządzania projektami, których celem jest nieustanny rozwój oraz pozyskiwanie i szerzenie kompetencji właściwych dla Project Managera.

Czym jest Young Crew Akademia? Jednym z projektów prowadzonych w ramach Young Crew jest YC Akademia, zainicjowana przez dwie Grupy YC w Polsce: Dolnośląską YC i Małopolską YC (w składzie Adrian Koładka, Joanna Antoniak, Konrad Kulig, Milena Sikora, Ewelina Szul).

Ruszyła rejestracja na Young Crew Workshop 2015

Young Crew Workshop 2015 to kolejna edycja najbardziej oczekiwanych warsztatów, które, jak co roku obfitują w
ogromną dawkę wiedzy przekazywaną przez najlepszych praktyków Project Management i dziedzin pokrewnych.
W tym roku odbędą się one pod hasłem: „Komunikacja ponad wszytsko.” Znając odpowiedzi na te pytania będziesz umiał wykorzystać poznane sposoby, ale również otrzymasz dużą dawkę inspiracji do tworzenia własnych sposobów
komunikacji z zespołem. Tego nie otrzymasz na żadnym innym szkoleniu z silnym nakierowaniem na zarządzanie projektami!

Koordynator regionalny YC

Young Crew Polska (YC) to grupa działająca w ramach International Project Management Association Polska (IPMA Polska), które jest częścią International Project Management Association (IPMA).Young Crew skupia osoby, które interesują się dziedziną zarządzania projektami i chcą się w tym kierunku rozwijać. Grupę YC tworzą studenci, absolwenci, asystenci project managerów, junior project managerowie i project managerowie do 35-tego roku życia.

Rekrutacja

W tym miejscu zamieszczane są informacje o wszytskich rekrutacja prowadzonych przez IPMA Young Crew Poland. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska koordynatorów oraz stanowiska projektowe. Wszelkie dokumenty i informacje na temat rekrutacji dostępne są w menu bocznym.

W sprawach związanych z rekrutacją i członkostwem prosimy o kontakt z Aleksandrą Strześniewską.

Agile Factory Game - Warszawa, 18.09.2013

Zespół IPMA Young Crew Polska ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych zdobyciem praktycznej wiedzy z metodyk Agile, Scrum i Lean na warsztat prowadzony przez eksperta w zarządzaniu projektami i ITIL, członka Zarządu IPMA Łotwa i asesora IPMA-B, Vladimira Ivanova.

Subskrybuje zawartość