Pod Patronatem

XVI Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision

Be VISIONer, czyli kilka słów o tym jak być Zaprodżektować siebie!

Be VISIONer to hasło przewodnie kolejnej, XVI już edycji Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision. Od 21 do 23 kwietnia na Politechnice Gdańskiej  uczestnicy z całego Pomorza będą mogli wziąć udział w spotkaniach dotyczących nowych trendów w technologii i biznesie. Celem konferencji jest integracja uczestników i przybliżenie im sylwetek pracodawców z całej Polski.

Trwają zapisy na 12. Konferencję Lean | Six Sigma

12.Konferencja Lean | Six Sigma odbędzie się 2 czerwca we Wrocławiu. W tym roku podczas wydarzenia wystąpi aż 14 ekspertów – przedstawicieli różnych firm i branży.

V Pomorski Kongres Project Management - relacja i podsumowanie

16 marca 2016r. odbył się V Pomorski Kongres Project Management w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni organizowany przez Pomorską Grupę Regionalną IPMA Polska.

Relacja z BRIDGE TO EXCELLENCE – Co różni dobrych od najlepszych? Rzecz o efektywnej realizacji przedsięwzięć

 

F5 Konsulting Sp. z o.o.

ul. Składowa 561-897 Poznań

Konferencja Naukowa PM Nights 2016 Myśl Projektowo!

PM NIGHTS - Nocna konferencja o zarządzaniu projektami. Koła naukowe z Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego zapraszają na I edycję PM NIGHTS Myśl Projektowo, która odbędzie się 21 i 22 kwietnia w Centrum Informacji i Bibliotece Akademickiej w Katowicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na konferencje można zarejestrować się do dnia 17.04.2015.

Project Management Session 2016 - Wrocław

IPMA Polska objęła patronatem merytorycznym Project Management Session 2016. Jest to już piąta edycja tego wydarzenia, które z roku na rok zyskuje na renomie i cieszy się coraz większą popularnością.

W tym roku PM Session odbędzie się w dn. 16-17 kwietnia. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Project Management Group, działające przy Politechnice Wrocławskiej. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli środowiska akademickiego, jak i biznesowego. 

Project Management Days 2016

Project Management Days 2016 to 11. edycja ogólnopolskiej Konferencji o tematyce zarządzania projektami organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami SGH, która odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2016.

Cykl 3 dni szkoleń i warsztatów zwieńczone uroczystym bankietem będący doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy i networkingu z praktykami i specjalistami PM.

Konferencja Naukowa, pt. Współczesne trendy w zarządzaniu

Najbliższa, piąta edycja konferencji odbędzie się 15 marca 2016 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Hasłem przewodnim tej edycji jest Zarządzanie projektami w praktyce. Konferencja będzie poruszała problematykę, z następujących zagadnień:

1.      Nowe trendy w zarządzaniu projektami.

2.      Narzędzia w zarządzaniu projektami.

BRIDGE TO EXCELLENCE – Co różni dobrych od najlepszych? Rzecz o efektywnej realizacji przedsięwzięć

IPMA Polska objęła patronatem seminarium BRIDGE TO EXCELLENCE – Co różni dobrych od najlepszych? Rzecz o efektywnej realizacji przedsięwzięć, organizowane przez F5 Konsulting Sp. z o.o. (członka instytucjonalnego IPMA Polska), Politechnikę Poznańską oraz Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową.

 

Kieleckie Dni Biznesu 15-16 marca 2016 r

Zapraszamy Państwa na Kieleckie Dni Biznesu w trakcie których, 16 marca 2016 r. odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Zarządzanie projektami – podejście interdyscyplinarne”.

Data Wydarzenia 15-16.03.2016 r. 

Miejsce: Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK, ul. Świętokrzyska 21, Kielce

Subskrybuje zawartość