Spotkanie MGR - Jak zmieniać aby zmienić

Data: 
2011-05-31 18:00 - 20:00

Zmiana – czym jest, jak nią w prawidłowy sposób zarządzać?
Każdy z nas w bardzo prosty sposób może szybko sprawdzić definicję w dowolnej książce do zarządzania organizacją, zarządzania projektami lub np. Wikipedii, gdzie znajdujemy prostą definicję: "Zmiana w zarządzaniu jest pojęciem bardzo ogólnym i oznacza zarówno planowane jak i nieplanowane, pożądane i niepożądane zdarzenia i procesy". Czy jednak "zmiana" ogranicza się tylko do tego?

W czasie kolejnego spotkania MGR SPMP chcielibyśmy odpowiedzieć sobie na powyższe pytania dotyczące "zmian". W każdej sferze naszego życia spotykamy się z różnymi "zmianami" - czy to w pracy, czy w domu, czy na wakacjach... Dlaczego więc nie mielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat aby w przyszłości w prawidłowy sposób do „zmian” podejść?

Naszym gościem będzie Grzegorz Turniak.

Spotkanie odbędzie się 31.05.2011, o godzinie 18:00, w budynku TP S.A. Tower (Sala Spinacz – na parterze), ul. Twarda 18, Warszawa

W celu zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy o rejestrację, najpóźniej do 30.05.2011, na formularzu poniżej.
W związku z wymogami bezpieczeństwa obiektu, w którym odbywa się spotkanie oraz ochrony danych osobowych, osoby które nie zgłoszą się na spotkanie przez stronę SPMP, nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu.


Serdecznie zapraszam!

Z poważaniem,

Krzysztof Krzyżanowski
Przewodniczący MGR SPMP

 

Grzegorz TurniakGrzegorz Turniak - niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, zarządzania talentami, karierą i czasem. Od lutego 2006 jest Prezesem firmy BNI Polska. Pełnił również funkcję konsultanta PR Central & Eastern Europe w serwisu Jobpilot / Monster. Założył i prowadził z partnerami takie organizacje jak The Top Careers Club i Family Business Evergreen. Poprzednio w swojej karierze piastował m.in. funkcje Prezesa jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager - SAP Polska, Managing Director - Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD ( OD Institute Ohio ), nauczyciel przedsiębiorczości ( Babson College ), oraz certyfikowany coach ICC ( International Coaching Community). Członek Zarządu PSZK i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalych Mówców w Polsce. Grzegorz jest współautorem książek "Alchemia Kariery" i "Profesjonalny networking czyli kontakty które procentują".

 

Agenda spotkania:

  • 18:00 - Wprowadzenie – przedstawiciel Rady MGR SPMP (ok. 5 minut)
  • 18:05 - Prelekcja/warsztat – Grzegorz Turniak (ok. 60 minut)
  • 19:05 - Pytania i dyskusja – uczestnicy (ok. 25 minut)
  • 19:30 - Zakończenie – podsumowanie (ok. 10 minut)

Lokalizacja

TP S.A. Tower
ul. Twarda 18 (Sala "Spinacz")
Warszawa
Poland
ZałącznikWielkość
2011.05.31_Zaproszenie_na_spotkanie_MGR_SPMP.pdf272.12 KB

Signups closed for this Artykuł grupy regionalnej

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.