Finaliści
2019 | Zwycięzca w kategorii: projekty informatyczne | Ultimo S.A. | "eUltimo – elektroniczna platforma obsługi Klienta" | |
2019 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty informatyczne | Totalizator Sportowy Sp. z o.o. | "eKasyno" | |
2019 | Brązowy Finalista w kategorii: projekty informatyczne | Totalizator Sportowy Sp. z o.o. | "Wdrożenie płatności bezgotówkowych | |
2019 | Zwycięzca w kategorii: projekty inwestycyjne | Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. | "Budowa linii 400 kV Ełk Bis - Łomża" | |
2019 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty inwestycyjne
| Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o. | "Budowa zbiorników magazynowych | |
2019 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty inwestycyjne
| RAFAKO S.A. | "Budowa części technologicznej | |
2019 | Brązowy Finalista w kategorii: projekty inwestycyjne
| Mercator Medical S.A. | "Budowa fabryki rękawic nitrylowych | |
2019 | Zwycięzca w kategorii: projekty organizacyjne
| Bipromet S.A. | "Wdrożenie technologii BIM | |
2019 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty organizacyjne
| Europejski Fundusz Leasingowy S.A. | "Wdrożenie metodyki zarządzania | |
2018 | Zwycięzca w kategorii: projekty informatyczne
| e-point SA | Projekt B2B e-commerce dla Inter Cars | |
2018 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty informatyczne | Schenker Technology Center (Warsaw) Sp. z o.o. | Global Delivery Hub (Warsaw) | |
2018 | Zwycięzca w kategorii: projekty infrastrukturalne | PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. | Budowa Łącznicy Kolejowej Kraków Kraków Zabłocie - Kraków Krzemionki | |
2018 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty infrastrukturalne | Eltel Networks Energetyka S.A. | Budowa Stacji 400kV Stanisławów | |
2018 | Zwycięzca w kategorii: projekty organizacyjne | Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. | Wdrożenie Systemu Zarządzania Programami i Projektami w Grupie Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej | |
2018 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty organizacyjne | Urząd Miejski Wrocławia | Ceremonia Otwarcia The World Games 2017 we Wrocławiu | |
2017 | Zwycięzca w kategorii: projekty inwestycyjne | KGHM Polska Miedź S.A. | Program Modernizacji Pirometalurgii w HM Głogów I | |
2017 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty inwestycyjne | Elektrotim S.A. | Poligon pożarniczy w Grupie | |
2017 | Zwycięzca w kategorii: projekty organizacyjno - informatyczne | Urząd Miejski Wrocławia | I am European - Jestem Europejczykiem - rola Parlamentu Europejskiego w moim życiu | |
2017 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty organizacyjno - informatyczne | KRUK S.A. | System Sugestii Pracowniczych | |
2017 | Brązowy Finalista w kategorii: projekty organizacyjno - informatyczne | Bank Zachodni WBK S.A. Grupa SANTANDER | NP3355-Wdrożenie Ablnitio Express>it jako silnika decyzyjnego w procesach kredytowych | |
2016 | Zwycięzca w kategorii: projekty społeczno-organizacyjne | Urząd Miejski Wrocławia | Destination Imagination – Akademia Kreatywności | |
2016 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty społeczno-organizacyjne | Bank Zachodni WBK S.A. | Obsługa bez barier w Banku Zachodnim WBK | |
2016 | Zwycięzca w kategorii: projekty infrastrukturalne | PORR Polska Infrastructure S.A. | Odbudowa Mostu Łazienkowskiego w Warszawie | |
2016 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty infrastrukturalne | PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. | Polepszenie jakości usług przewozowych poprzez poprawę stanu technicznego linii kolejowych nr 61 i 700 na odcinku Częstochowa – Fosowskie | |
2016 | Brązowy Finalista w kategorii: projekty infrastrukturalne | SPRINT S.A | Inteligentne systemy transportowe w Bydgoszczy | |
2016 | Zwycięzca w kategorii: projekty inwestycyjne | General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o. | Uruchomienie produkcji Opel Astra V (piątej generacji) w GMMP Gliwice | |
2016 | Srebrny Finalista w kategorii: projekty inwestycyjne | ATLAS Sp. z o.o. | Budowa Zakładu Produkcyjnego Pap Hydroizolacyjnych dla Tajfun OOO w Grodnie (Republika Białorusi) | |
2015 | Zwycięzca | Grupa Nowy Styl | Innowacyjne technologie w przemyśle meblarskim – budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Nowy Styl Sp. z o.o. oraz wdrożenie innowacyjnych produktów na rynku europejskim | |
2015 | Srebrny Finalista | Politechnika Śląska | Śląska BIO-FARMA. Centrum Biotechnologii, Bioinżynierii i Bioinformatyki | |
2015 | Brązowy Finalista | PKP Energetyka | Modernizacja podstacji trakcyjnej PT Iłowiec w ramach programu „Modernizacja układów zasilania sieci trakcyjnej” linia E-59, odcinek Poznań-Czempiń | |
2015 | Finalista | APR System | Wdrożenie systemu do zarządzania projektami „TM Project” | |
2015 | Finalista | Centrum Doradztwa Gospodarczego | Nowe standardy w zdalnej edukacji – wdrożenie Serwisu eduRoom | |
2015 | Finalista | Chemorozruch | Czyste niebo nad Gdynią – instalacja odsiarczania spalin EC Wybrzeże EDF | |
2015 | Finalista | F5 Konsulting | Wdrożenie i doskonalenie nowoczesnych metod zarządzania w ministerstwach, urzędach centralnych i urzędach wojewódzkich w ramach projektu „Procesy, cele, kompetencje – zintegrowane zarządzanie w urzędzie” | |
2015 | Finalista | Tauron Polska Energia | Rozszerzenie funkcjonalności narzędzia biznesowego Enterprise Project Management | |
2014 | Zwycięzca | Provident Polska | ProXXI – Provident XXI wieku | |
2014 | Srebrny Finalista | F5 Konsulting | Uniwersytet Piotra i Pawła | |
2014 | Brązowy Finalista | Danish Technological Institute Polska | Regionalna Kuźnia Zawodów | |
2013 | Zwycięzca | Grupa Allegro | Projekt migracji infrastruktury IT Grupy Allegro do nowej serwerowni (data center) | |
2013 | Finalista | Danish Technological Institute Polska | Wsparcie dla byłych pracowników Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych | |
2013 | Finalista | Nearshoring Solutions | BART – integracja | |
2012 | Zwycięzca | PL.2012 | EURO 2012 – organizacja Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA | |
2011 | Zwycięzca | PTK Centertel | FastTrack PTK | |
2011 | Finalista | BMM | Zarządzanie projektami – wiedza z obszaru nowoczesnego zarządzania | |
2010 | Zwycięzca | Best Construction | Budowa budynku Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej | |
2010 | Finalista | Euro Bank | Wdrożenie metodyki i technik optymalizacji procesów | |
2010 | Finalista | PTK Centertel | Release 10.1 – Wdrożenie ponad 20 projektów IT w środowisku zintegrowanym | |
2009 | Zwycięzca | SPRINT | Wykonanie i wdrożenie Systemu Wymiany Informacji Bezpieczeństwa Żeglugi (SWIBŻ) wraz z Infrastrukturą | |
2008 | Zwycięzca | BEST Construction | Capital Park – budowa galerii handlowej w Rzeszowie | |
2007 | Zwycięzca | E-point | VEBSO2 system e-commerce do obsługi współpracy Niezależnych Przedsiębiorców z Amway oraz ich klientami | |
2007 | Finalista | Mittal Steel Poland | Wprowadzenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem (4 huty) | |
2007 | Finalista | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie | System wspierania gron przedsiębiorczości |