PPE Award

Gala Polish Project Excellence Award 2018 - relacja z wydarzenia

Pierwszego dnia XXI Konferencji IPMA Polska w godzinach wieczornych rozpoczęła się Gala Polish Project Excellence Award. Jest to szczególnie uroczyste wydarzenie, podczas którego zostali ogłoszeni Zwycięzcy konkursu na najlepiej zarządzany projekt Polish Project Excellence Award oraz konkursu IPMA PMO Award. Celem konkursów jest nagradzanie najlepszych projektów i osiągnięć PMO oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów.

Jaki projekt zyska miano najlepiej zarządzanego projektu w tym roku? Zapraszamy do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award 2018!

Dowiedzieliście się o projekcie, który został zakończony z sukcesem? A może sami właśnie zakończyliście realizację projektu, z którego jesteście dumni? Zachęcamy do zmierzenia się w konkursie na najlepiej zarządzany projekt i poddania projektu ocenie niezależnych ekspertów – praktyków zarządzania projektami. Asesorzy w raporcie z oceny identyfikują mocne strony projektu w celu ich docenienia, wdrożenia w organizacji i dalszego rozwijania, a także obszary do doskonalenia. Przywiązują również duże znaczenie do stosowania dobrych praktyk w zarządzaniu projektem.

Przedłużamy nabór wniosków do nowej edycji konkursu na najlepiej zarządzany projekt!

Jak co roku, zachęcamy Państwa do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award organizowanego przez Stowarzyszenie IPMA Polska. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Do konkursu mogą być zgłaszane różnego rodzaju projekty bez względu na ich rodzaj, wielkość, wartość czy czas trwania.

Wyniki konkursu Polish Project Excellence Award 2019!

Mamy zaszczyt zaprezentować wyniki tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award, które zostały ogłoszone podczas uroczystej Gali towarzyszącej XXII Konferencji IPMA Polska. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: projekty informatyczne, projekty infrastrukturalne oraz projekty organizacyjne.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym Finalistom Konkursu. Życzymy wielu sukcesów w realizacji kolejnych przedsięwzięć na miarę tytułu "Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce"!

Poznaj Finalistów Konkursu PPEA 2019!

Z wielką przyjemnością informujemy, że w finale tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award znalazło się 9 projektów, które w tym roku walczą o miano "Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce w roku 2019". Serdecznie gratulujemy!

Jury PPEA wyłoniło finalistów w 3 kategoriach:

 

 

Ogłaszamy wyniki konkursu PPEA 2018!

Mamy zaszczyt zaprezentować wyniki tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award, które zostały ogłoszone 8 listopada 2018 r. podczas uroczystej Gali w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: projekty informatyczne, projekty infrastrukturalne oraz projekty organizacyjne.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym Finalistom Konkursu. Życzymy wielu sukcesów w realizacji kolejnych przedsięwzięć na miarę tytułu "Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce"!

Znamy Finalistów konkursu Polish Project Excellence Award 2018!

Z wielką przyjemnością informujemy, że w finale tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award znalazło się 6 projektów, które w tym roku walczą o miano "Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce w roku 2018".

Jury PPEA wyłoniło finalistów w 3 kategoriach:

Rozpoczynamy nabór projektów do PPEA 2018!

Nabór wniosków do nowej edycji konkursu na najlepiej zarządzany projekt rozpoczęty!

Jak co roku, zachęcamy Państwa do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award organizowanego przez Stowarzyszenie IPMA Polska. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Do konkursu mogą być zgłaszane różnego rodzaju projekty bez względu na ich rodzaj, wielkość, wartość czy czas trwania.

Gala Polish Project Excellence Award 2017 – relacja z wydarzenia.

 

Gala Polish Project Excellence Award to szczególnie uroczyste wydarzenie, podczas którego zostają ogłoszeni laureaci konkursu na najlepiej zarządzany projekt. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Ocena projektów zgłoszonych do Konkursu dokonywana jest z wykorzystaniem uznanego na świecie modelu Project Excellence.

 

O ocenie projektów w konkursie PPEA - Przemysław Domański

1.      Z Pańskiego wieloletniego doświadczenia jako asesora w konkursie PPEA - jakie projekty mają szansę zwyciężyć w konkursie?

Jak nie ma uniwersalnego przepisu jak zarządzać projektem, tak i nie ma prostej metody na zwycięstwo w konkursie. W zależności od sytuacji firmy, otoczenia gospodarczego, czy społecznego, różne rozwiązania mogą być właściwe dla danego projektu.

Subskrybuje zawartość