Aquanet produkuje wysokiej jakości wodę pitną, którą każdego dnia spożywa niemal 900 tysięcy mieszkańców Poznania, Lubonia, Puszczykowa, Mosiny, Swarzędza, Czerwonaka, Suchego Lasu, Brodnicy, Kórnika, Murowanej Gośliny, Rokietnicy, Tarnowa Podgórnego, Dopiewa, Komornik i Kleszczewa.

Stosowane przez Aquanet technologie uzdatniania oraz produkcji wody są nowoczesne i niezawodne. Wpływa to na doskonałą jakość wytwarzanej wody kranowej, którą Klienci firmy z każdym rokiem chwalą coraz bardziej.

BIPROMET S.A. jest wiodącym przedsiębiorstwem inżynieryjno – budowlanym o 70-letniej tradycji oferującym kompleksową usługę typu „Design and Build”.

Podstawowy zakres działalności obejmuje:

  • kompleksowe, wielobranżowe usługi projektowe we wszystkich fazach realizacji inwestycji, od analiz techniczno - ekonomicznych po projekty wykonawcze i nadzory autorskie,
  • generalną realizację inwestycji „pod klucz”.

Specjalizacją BIPROMET S.A. są projekty inwestycyjne z dziedziny ochrony środowiska naturalnego.

Computer Plus Kraków S.A. od ponad dwudziestu pięciu lat jest czołowym dostawcą rozwiązań informatycznych projektowanych w oparciu o technologie Microsoft na terenie Polski Południowej. Firma posiada najwyższy status partnerski Microsoft Certified Gold Partner oraz udokumentowane kompetencje Microsoft w obszarach Portals and Collaboration, Enterprise Project Management oraz Business Intelligence.

PSO MASKPOL S.A. jest wiodącym producentem szerokiej gamy wyrobów ochrony balistycznej, produktów ochrony przeciwchemicznej oraz wyrobów ochrony prewencyjnej. Firma jest również producentem mundurów dla Sił Zbrojnych RP.

Produkty PSO MASKPOL S.A. odznaczają się wysoką jakością oraz parametrami ochronnymi, spełniają wymagające międzynarodowe normy. Firma dysponuje bardzo dobrze zorganizowanym zapleczem badawczo- rozwojowym i konstrukcyjnym, posiada własne laboratoria badawcze, a także wyspecjalizowaną narzędziownię.

Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. jest jednym z największych i najnowocześniejszych producentów węgla energetycznego w Polsce. Sprzedawany przez Spółkę węgiel kamienny energetyczny stosowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej oraz cieplnej. Spółka jest jedynym producentem tego surowca w Lubelskim Zagłębiu Węglowym.  

W procesie wydobycia stosuje najnowocześniejsze technologie i najwyższej klasy park maszynowy.

Od października 2015 roku Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. należy do Grupy Kapitałowej Enea.

Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A. to firma z ponad stuletnią historią.

Wizytówką przedsiębiorstwa jest szeroka oferta uzbrojenia i sprzętu wojskowego, w której szczególną rolę odgrywają karabiny wyborowe i maszynowe, granatniki, moździerze, artyleryjskie i artyleryjsko-rakietowe zestawy przeciwlotnicze oraz sprzęt szkolno-treningowy.

Marka Transsystem od ponad 25 lat oznacza na rynku fachowość, wysoką jakość, elastyczność realizacji.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji dedykowanych do potrzeb klienta systemów transportu technologicznego.

Progress Project Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. - naszą misją jest dostarczanie rzetelnej i praktycznej wiedzy, która daje przewagę w szybko zmieniającym się środowisku konkurencji rynkowej. Wierzymy, że dobra praca wraca, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Firmę szkoleniowo - doradczą Progress Project tworzy zespół profesjonalnych i zaangażowanych doradców i ekspertów, których łączy wspólna pasja. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją.

Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń  i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej. Dahua Technology każdego roku inwestuje blisko 10% swoich zysków na rzecz badań i rozwoju nowych technologii. Dzięki zatrudnieniu ponad 5000 inżynierów w dziele R&D, dostarcza produkty o wysokiej jakości i wydajności. Rozwiązania firmy są modularne oraz skalowalne, dzięki czemu oferują elastyczne opcje konfiguracyjne.

TAURON Polska Energia S.A. jest spółką dominującą w Grupie TAURON – jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, dysponującym kapitałem własnym w wysokości około 16 miliardów złotych oraz zatrudniającym około 25 tysięcy pracowników.

Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 3000 partnerów oraz 50 000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w 136 krajach. W Polsce działamy od 1993 roku, a ponad 550-osobowy zespół oraz obecność w kluczowych aglomeracjach (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków i Toruń) zapewniają nam bliski kontakt z klientami oraz umożliwiają realizację wymagających projektów w obszarze  usług doradczych oraz audytorskich bez względu na wielkość, rodzaj i lokalizację biznesu klienta.

PCO S.A. to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem. Jest największym polskim producentem wyrobów optoelektronicznych głównie na potrzeby Sił Zbrojnych RP i innych służb mundurowych. PCO S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej konsolidującej kilkadziesiąt spółek polskiego przemysłu obronnego.

Polfa Tarchomin S.A. z siedzibą w Warszawie jest jedną z największych firm generycznych działających w Polsce i jednym z najstarszych producentów leków na świecie. Historia firmy sięga 1823 roku, kiedy uruchomiono produkcję pierwszych produktów leczniczych. Polfa Tarchomin S.A. jest liderem w obszarze leków przeciwinfekcyjnych. W grupie insulin, leków psychotropowych oraz produktów dermatologicznych posiada ważną pozycję rynkową.

DGS Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu William Demant (WDH), światowego lidera w swojej branży.

Agencja Promocji Inwestycji (API) to od blisko 20 lat lider na rynku usług formalnoprawnych, środowiskowych i komunikacji społecznej dla inwestycji infrastrukturalnych związanych z bezpieczeństwem energetycznym Polski. Jako pierwsi świadczyliśmy tego typu usługi dla największych inwestycji liniowych i nadal wiedziemy prym w tej dziedzinie. Współtworzyliśmy takie projekty jak np. most energetyczny Polska-Litwa. Naszą ambicją jest wniesienie realnego wkładu w zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego zarówno mieszkańcom wszystkich regionów kraju, jak i przedsiębiorcom.

DB Schenker jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych na globalną skalę. Oferuje kompleksową obsługę logistyczną, transport lądowy, lotniczy, oceaniczny i magazynowanie. Firma jest częścią Grupy Deutsche Bahn.Schenker Sp. z o.o. oferuje pełny zakres rozwiązań logistycznych, wszystkie rodzaje transportu, magazynowanie, nowoczesne technologie IT. Prowadzi dedykowane projekty dla firm z różnych branż, np. elektronicznej, AGD, maszynowej, FMCG, chemicznej.

Objectivity to firma informatyczna z brytyjskimi korzeniami, która na mapie Wrocławia istnieje od 2005 roku. Wspieramy naszych klientów w adaptowaniu nowoczesnych rozwiązań, które pomagają w rozwijaniu biznesu. Wdrażamy aplikacje webowe, desktopowe i mobilne. Oferujemy rozwiązania IoT, RPA, Big Data, Machine Learning oraz wsparcie systemów IT. W jakiej metodyce prowadzimy projekty? – „to zależy”. Stosujemy dobre praktyki zgodne z IPMA, PMP, Prince2 w połączeniu z metodykami zwinnymi - liczy się efekt. Naszymi klientami są głownie firmy brytyjskie z rozmaitych branż, m.in.

ELTEL Networks Energetyka S.A. jest doświadczonym dostawcą rozwiązań z zakresu budownictwa elektroenergetycznego. Nasze szerokie kompetencje i posiadane zaplecze sprzętowe umożliwiają kompleksową realizację projektów z zakresu budowy, przebudowy oraz remontów sieci elektroenergetycznych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Stale podnosimy poziom jakości świadczonych usług poprzez wdrażanie nowoczesnych metod pracy, innowacyjnych rozwiązań i kompetencji pracowników.

Siili Solutions – firma technologiczna z kapitałem fińskim, notowana na giełdzie, dostarczająca nowoczesne rozwiązania webowe, mobilne oraz z obszaru Human Machine Interface w Automotive. Na rynku polskim obecna od 2012 roku. Firma łączy strategię, projektowanie i analizę z nowoczesną technologią w ścisłej współpracy z klientem. Specjaliści pracują w samoorganizujących się zespołach, do których każdy wnosi wartość i wykorzystuje umiejętności własne oraz zespołu w maksymalnym stopniu. Idea Craftsmanship to filozofia codziennej pracy. Firma współpracuje jedynie z zagranicznymi klientami.

Grupa JSW jest największym producentem wysokiej jakości węgla koksowego hard i znaczącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji - jest również jednym z największych pracodawców w Polsce.  Podstawową działalność Grupy JSW stanowi produkcja i sprzedaż węgla koksowego i do celów energetycznych oraz produkcja i sprzedaż koksu i węglopochodnych.

ULTIMO należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Jesteśmy czołową firmą windykacyjną specjalizującą się w zakupie konsumenckich wierzytelności masowych, szczególnie z sektora bankowego i telekomunikacyjnego oraz w odzyskiwaniu należności przeterminowanych.

Mamy 15-letnie doświadczenie, koncentrujemy się na polskim rynku wierzytelności i - zgodnie z naszych hasłem "Dogadajmy się" - chcemy wspierać osoby zadłużone w wyjściu z problemu zadłużenia.

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 jesteśmy częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje nam finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. Konsekwentnie poszerzamy zakres rozwiązań dla biznesu oferując szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring.

Grupa Adamed – to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która powstała 30 lat temu na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Obecnie zatrudnia ponad 1700 osób. Od ponad 15 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczą tworząc konsorcja naukowo-przemysłowe z wiodącymi uniwersytetami oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą.

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie.

Grupa doradczo-szkoleniowa w obszarze rozwoju kadr menedżerskich, jako podstawowego czynnika sukcesu w procesie budowy nowoczesnego przedsiębiorstwa, umiejętnie dopasowuje międzynarodowe rozwiązania do polskiej kultury organizacji. Jesteśmy Grupą służącą Klientom pomocą i wsparciem w rozwoju kadr menedżerskich, jako podstawowego czynnika sukcesu w procesie budowy nowoczesnego przedsiębiorstwa. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki. Największą wartością jest dla nas zaufanie Klientów. 

Pm2pm to specjalistyczna firma szkoleniowo-doradcza, której celem jest wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania projektami w struktury przedsiębiorstw, działająca zgodnie ze standardami International Project Management Association. Firma działa zgodnie ze standardami International Project Management Association. Czerpie również najlepsze praktyki z innych uznanych na świecie metodyk zarządzania projektami, takich jak PMI®, Prince2® oraz Agile Project Management.